אימוץ

תנו לחיות לחיות - קישור לעמוד האימוץ

לעמוד הפייסבוק שלנו - לחצו כאן 

 

כל שבוע אנחנו נעדכן תמונות וסיפורים של כלבים הנמצאים מעל ל3 שנים בכלבית תנו לחיות לחיות.

את התמונות של הכלבים ניתן לראות בהמשך העמוד.

 

רותי- פיטבולית מהממת מלאה באהבה לחלק, מוקה שלנו, פצצת אנרגיה מהממת, לא מסתדרת עם חתולים ורק עם חלק מהכלבים אבל מאוד מאוד אוהבת את כל האנשים. רותי בת שנה וחצי.

 

מוקה- מלינוואה מהממת, פצצת אנרגיה מתוקה, מוקה שלנו מאולפת ומעלפת, נמצאה משוטטת לבדה, בלי שבב ופצועה. היא טופלה וכעת פשוט מחפשת מישהו שיבטיח לתמיד להיות שלה, מוקה בת 3.

 

שון -מהממון, ילדון קצת חששן שנמס בין אצבעות מלטפות כעבור 5 דקות. מתוק מקסים במיוחד, הוצאנו אותו מהסגר אחרי שננטש שם בגיל 4, שון חייב לחזור הביתה במהרה, כי הכלוב לא מתאים לכזה אהוב עדין ומקסים, שון בן 5.

 

ששון-הגיע אלינו לפני מספר שבועות עם פצעי נשיכה כואבים. הוא אושפז וטופל וכעת כבר בכלבייה מחייך בלי הפסקה, מחכה שתגיעו לאמץ אותו לבית מלא באהבה. האסקי מעורב עם לב זהב, אנרגטי מאוד, מחכה למישהו לרוץ אתו למרחקים, ששון בן שנה

 

תקוה- סופר עדינה ומקסימה, נכנסת ללב בשנייה, תקוה המהממת שלנו, כלבונת חששנית ששוברת את הלב, זקוקה לחיבוק אוהב בבית שיעניק ביטחון וים של אהבה.

 

​לנון ומקרתני- צמד האחיות הכי יפות, הכי שחורות עם הפרווה שבוהקת גם בלילות, אבל כמו כל הכלבים השחורים, הן אחרונות במקרה של לנון ומקרתני אחרונות מאוד ברשימת המאמצים…שנים ארוכות מדי בכלוב, שתי אחיות שהגיעו כל כך מפוחדות וכל שנה בכלוב גורמת ללב רק להסתגר עוד יותר. הן עובדות עם המאלפות שלנו במסגרת "פרויקט אומץ", הן צריכות הצלה לבית סובלני עמוס באהבה, לנון ומקרתני בנות 7.

 

סיקס- גולדנית מהממת ביופייה, ננטשה בגיל 8 מבית והעצב במערב לחיים בכלוב שובר את ליבה. סיקס לא מסתדרת עם כלבים קטנים, אבל בהחלט יכולה למצוא חברים בגודל שלה, סיקס בת 8.

 

זיקית- ילדונת עצובה שנאספה מבסיס זיקים, חששנית מאוד וזקוקה למאמצים סופר סובלניים, שילמדו בסבלנות ואהבה את ילדונת מה זאת אהבה וכמה שהיא טובה ללב ולנשמה, זיקית בת 3.

 

טויה- ילדונת חששנית שהגיעה אלינו בתור גורה, עובדת עם המאלפות שלנו כדי להיות יותר אמיצה, כדי שתוכל להגיע לבית בו תוכל לפרוח במהרה, טויה בת שנתיים.

 

איימי פיטבולית של אהבה ופינוקים נולדה, רוצה כבר לממש את ייעודה ולמלא בית אחד במלא מלא אהבה. אחת המדהימות שיש, היא לא מסתדרת עם כלבים או חתולים אבל בהחלט עם כל סוגי האנשים, איימי בת 5.

 

תומס- בורדר קולי מעורב עם לב זהב, כלב מקסים שרק רוצה כל היום לשחק ולהתפנק ולזכות בבית הכי מהמם שיש. תומס לא מסתדר עם זכרים, מסתדר עם נקבות וכל סוגי האנשים, תומס בן שנתיים.

 

יודלה- יודלה המתוק נמצא משוטט במחסום צבאי, עם זנב חתוך ומבט עצוב, אבל עכשיו אחרי שטופל הוא מחייך בלי סוף ורוצה להגיע לבית שיהנה ממנו בלי סוף, יודלה בן שנתיים.

טכנאי גז
אילוף כלבים

לפרטים: 052-3308908