אודות

טכנאי גז

גל רויטשטיין

 

בן 37 נשוי, בעברי מנהל מכירות ופיתוח עסקי.

גל, הינו מאלף כלבים מוסמך בעל תעודה מוכרת ע"י משרד התמ"ת מאז החל את דרכו לפני יותר מעשור הרחיב גל את פעילותו

ואת הסמכותיו והיום הנו מאלף מוסמך להכנת כלבי שירות ותרפיה.

 

גל הינו הבעלים של בית גידול - "צליל מית"ר"-פירוש השם הוא מטפל, ידיד, תומך ורע וכך הוא רואה את כלביו כלבים אשר עובדים

בתרפיה ובעבודה טיפולית עם אנשים בעלי מוגבלויות.

בעברו גל ניהל את הפרויקט ה"בינדורי" המשלב קשישים ובני נוער בעבודה עם כלבים  בבית אבות הספרדי בחיפה, בשיתוף עם ג'וינט ישראל ועמותת אש"ל.

 

היום לאחר יותר מעשור של עבודה יומיומית בתחום וקרוב ל- 10,000 כלבים מאולפים ומשפחות מרוצות אנו גאים לאמר כי אנו בין נותני השירות הטובים בתחום בארץ.

לכל שאלה בתחום אתם תמיד מוזמנים להתקשר בכל שעה וגל תמיד ישמח לעזור ולתת עצות בלי שום מחויבות וללא שום עלות כספית.

 

בנוסף ניתן ליהנות משירותיו המקצועיים של גל בהכנת כלבים לפרסומות, תכניות טלוויזיה, קליפים ועוד (אנו בעלי ניסיון עשיר בתחום).

ניתן להזמין את גל להתייעצות לגבי הכנת כלב טיפולי ובחירת סוג הכלב המתאים למטופל – כמובן בתיאום טלפוני.

 

 

פז בר

 

שמי פז בר בת 41, מאלפת כלבים, מוסמכת ע"י משרד התמ"ת, ודוגווקרית (שירות הוצאת כלבים) בתל אביב כבר כ 13 שנה. עשרות ומאות כלבים עברו תחת טיפולי המקצועי המסור והאוהב.

 

מוסמכת כמורה ליוגה, רייקי וג'אגלינג, מה שאומר שאני בעלת קורדינאציה וכלים שעוזרים לי לאזן את עצמי והסביבה עם המון ניסיון בהוראה. דבר שמוסיף מעצים ומעשיר את ארגז הכלים שלי כמאלפת כלבים. בטיול סובב עולם העברתי סדנאות רוחניות, וטיפלתי ברייקי, כך שאני באה מעולם הריפוי ומשלבת אותו בעולם הכלבים.

 

מתמחה בלהבין ולהרגיש את הכלב ואת בעליו, ויש לי את היכולת לשחרר מדפוסי עבר ולעזור לעשות את השינוי מתוך הבנה וחוויה. המילה אילוף יוצרת לפעמים קונוטציה שלילית שלא בצדק – אילוף זהו עוד כלי בארגז הכלים- כלי  שמשפר את היכולת שלנו להבין ולתקשר עם הכלב שלנו בצורה כזו שתהפוך את החיים שלנו ושל הכלב שלנו נעימים ומספקים יותר.

 

גדלתי בבית של אימא מרוקאית חולת ניקיון ועל אף מאמציו של אבי לא גדלנו עם

כלבים בבית, אבל תמיד הייתה לי אהבה ומשיכה לעולם החי בעיקר כלבים וסוסים.

 

בגיל העשרה למדתי רכיבת דרסז' – רכיבה אומנותית.

 

בטיול בחו"ל בין השאר הגעתי לניו זילנד, שם ניהלתי אכסניה שבה הייתה חוות סוסים, ושם גם יצא לי לראות את הסרט הלוחש לסוסים כמובן שאחרי הצפייה בסרט כמו שקורה לכולם גם אני רציתי להיות הלוחשת לסוסים, ואז הגעתי לארץ והיה נדמה לי שבארץ לא לוחשים לסוסים אלא שוברים את רוחם, אז פניתי לתחום הכלבים בהמלצת חברה. בהמשך למדתי  שגם בתחום הסוסים וגם בתחום הכלבים יש שיטות אילוף שונות.  ומאז אני משתדלת ללחוש לכלבים ולאנשים.

 

אילוף כלבים

לפרטים: 1-700-700-260